Google Seo Hizmeti

Google Seo Hizmeti yani SEO  (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama Motoru Optimizasyonu olarak ifade edilmektedir.

Google Seo Hizmeti, Google gibi başlıca arama motorlarında kullanıcıların yaptığı aramalarda çıkan sonuçlar arasında ilk sayfalara çıkmak için yapılan bir dizi çalışmaların kısaltılmış adıdır.

Google Seo Hizmeti Google da ilk sayfalara çıkmak için, web sitenizin kod yapısından içeriğine kadar, sitede bu bulunan resimleri boyutlarından tutun isim ve uzantılarına kadar, kısaca sitede olan her şeyin istenilen kriterlere uygun olması beklenir.

Google Seo kriterler Google gibi arama motorları tarafından belirlenir.
Siteniz bu kriterlere ne kadar çok uygun ise, arama sonuçlarında o kadar öncelikli olur.
Bir web sitesinin seo uyumlu olması için, yerine getirilmesi gereken yüzlerce hatta binlerce kural vardır.
Şunu bilmeniz ve kabul etmeniz gerekir ki bu kriterlerin hepsini destekleyen %100 SEO uyumlu bir web sitesi yoktur. Açıkçası bu işin bedelini ödeyecek müşteri de yoktur.

Google Seo kriterlerine %80 uyumlu olan bir web sitesinin Google da ilgili arama sonuçlarında ilk sayfalarda yer edinebileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Google Seo kriterlerine %80 uyumlu bir web sitesi için, bu site seo uyumludur diyebiliriz.

Buraya kadar Google SEO hakkında kısaca bilgi sahibi olduğunuzu umuyoruz.
Teknik konulara girip kafanızı karıştırmak istemiyoruz.

Google da üst sıralara çıkmak neden önemlidir ?

Google Seo Hizmeti ile Seo uyumlu web sitesi sahibi olursanız ilgili arama sonuçlarında ilk sayfalarda çıkarsınız ve daha çok ziyaretçi çekip ürün veya hizmetlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Google da ziyaretçi demek yeni müşteri demektir.

Sahibi olduğunuz mevcut web sitesini seo uyumlu hale getirmek için bizi arayabilirsiniz.

Eğer bir web siteniz yok ise, size seo alt yapılı, mobil uyumlu, şık tasarımlı, sosyal medya hesapları ile desteklenmiş güzel bir web sitesi yapabiliriz.

Domain ve Hosting dahil 1500 TL ye satışa sunduğumuz Seo Uyumlu Kurumsal Web Paketi mizi inceleyebilirsiniz.

Google Seo Hizmeti,  Google Seo Hizmeti veren firmalar, Google da üst sıralara çıkmak, seo nedir, seo uyumlu site, seo uyumlu web sitesi, ucuz seo hizmeti, web sitesini seo uyumlu hale getirmek gibi seo ile ilgili merak ettiğiniz herşey ve daha fazlası için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir